Tα cookies βοηθούν στη βελτίωση των υπηρεσιών που σας παρέχουμε. Με τη χρήση του site και των υπηρεσιών μας, αποδέχεστε την χρήση τους.

Νικητές διαγωνισμού 30ης Νοεμβρίου

22 Δεκεμβρίου 2015 | Προκηρύξεις – Διαγωνισμοί
Νικητές διαγωνισμού 30ης Νοεμβρίου

Ο τυχερός που κερδίζει την ετήσια κάρτα απεριόριστων διαδρομών για το δρομολόγιο Θεσσαλονίκη - Αθήνα και αντίστροφα είναι ο Αλέξανδρος Κόττας και η αναπληρωματική, σε περίπτωση που μη εμφάνισης του νικητή η Σέβη Καραμιχάλη.
1)Αλέξαννδρος Κόττας https://www.facebook.com/SolonorThelandir
2)Σέβη Καραμιχάλη https://www.facebook.com/sevi.karamihali

Οι 10 επόμενοι νικητές που κερδίζουν από ένα εισιτήριο μετ’ επιστροφής για Θεσσαλονίκη – Αθήνα είναι οι παρακάτω:

1) Athanasia Xatzidimitriou https://www.facebook.com/athanasia.xatzidimitriou
2) Persefoni Tsefou https://www.facebook.com/persefoni.tsefou
3) Ch Kampouris https://www.facebook.com/ch.kampouris
4) Takis Spantideas https://www.facebook.com/takis.spantideas
5) Μανος Πανοριος https://www.facebook.com/ManosGate7
6) 'Αγγελος Λάνδρος https://www.facebook.com/profile.php?id=100006002167185
7) Antinoos Hareangas https://www.facebook.com/antinoos.hareangas
8) Lia Kanetidou https://www.facebook.com/lia.kanetidou
9) Nikolaos Alexiou https://www.facebook.com/ALEXIONIKA
10) Eleytheria Maltezou https://www.facebook.com/eleytheria.maltezou

Για να δείτε τα βίντεο ανάδειξης των νικητών επισκεφθείτε τη σελίδα μας στο facebook

© 2017 ΚΤΕΛ Θεσσαλονίκης Α.Ε. - All rights reserved
Design & Development by Darwin